Menu

O nasBlog ten początkowo powstał z myślą o kobietach, jednak czas pokazał, że przepisy trafiają również do mężczyzn, co nas bardzo pozytywnie zaskoczyło i zapewniamy, że są naprawdę mile widziani

Zabawa modą, kuchnią i makijażem w postaci bloga towarzyszy nam od niedawna, ale Wasze zainteresowanie pokazuje, że warto i staje się niezłym motywatorem oraz siłą napędową.
Mimo, że mieszkamy razem, każda z nas na co dzień pochłonięta jest przyziemnymi obowiązkami, ale wolne chwile staramy się spędzać tak, by móc pokazać Wam odrobinę siebie. Całe to nasze „przedsięwzięcie” bardzo nas do siebie zbliżyło i sprawia wiele frajdy, a przy tym – jak zapewne wiecie – człowiek tym lepiej się „wyrabia”, im więcej ma do zrobienia. Także działajmy!


Oprócz naszych zakładkowych tematów, poruszamy wiele innych, naszym zdaniem ciekawych treści i zachęcamy Was do dyskusji.

Gdy będziecie miały/mieli jakiekolwiek wątpliwości bądź pytania zawsze możecie się
z nami skontaktować za pomocą e-mail’a lub poprzez komentarze.

Sandra (21) = nieopanowany Żywioł. Wulkan energii i optymizmu, a przy tym ambitna Bestia, która słynie z bycia Duszą towarzystwa i ciętego języka (choć nie lubi się kłócić).


  Patrycja (27) = niepoprawna Dusza artystki, która lubi czytać i śnić. Z kieliszkiem wina w ręce udaje się tam, gdzie spokojnie można obserwować i być sam na sam z własnym "JA".

Miałyśmy zamiar napisać o tym, co nas łączy, ale po dłuższym zastanowieniu się, doszłyśmy do wniosku, że jesteśmy tak różne, że cechą wspólną są tylko poczucie humoru, thrillery i zielone oczy .
Każda z nas ma inny obszar zainteresowań, sposób bycia i rozwiązywania różnych sytuacji/problemów – słuchamy nawet innego gatunku muzyki – ale przy tworzeniu tego bloga obie świetnie się bawimy.

Pozdrawiamy!

P.S.WeAreCrazy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz